Çalışma prensibinde %100 müşteri gizliliği yatan Gölge Yazarlık sektöründe, kripto para ile ödeme alınabiliyor.

Gölge Yazarlık, dünyada çok popüler bir hizmet. Sizin yerinize yazmak istediğiniz kitabı kaleme alan kişiye “gölge yazar” (hayalet yazar) deniyor.

Türkiye’de de gölge yazarlık hizmeti veren kişiler var. Bunlardan en ünlüsü de Kaan Göktaş. Profesyonel bir yazar ve yayınevi editörü olan Kaan Göktaş, yıllardır yüzlerce kişinin kitaplarının arkasındaki kahraman olarak hizmet veriyor.

Gölge yazarlık, müşteri gizliliğinin çok önemli olduğu bir hizmet dalı. Çalışmaya başlanırken, Gölge Yazar ile müşteri arasından gizlilik sözleşmesi imzalanıyor. Bu sayede kitabı aslında Gölge Yazar’ın yazdığı kesinlikle başkaları tarafından bilinmiyor.

Bazı müşteriler, gölge yazarlık hizmeti alırken, ödemelerini dahi kendi isimleri ve hesapları ile yapmak istemiyor. Bu durumda devreye kripto paralar giriyor.

Kaan Göktaş, Gölge Yazar olarak kripto paralar ile ödeme kabul ettiğini, kimi müşterilerinin de bu yöntemi tercih ettiğini ifade ediyor.

Bu sayede iki taraf arasındaki para transferi başka kimse tarafından görüntülenemiyor, takip edilemiyor ve anında gerçekleşebiliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.