Game of Thrones‘ta Bronn karakteri ile ünlenen aktör Jerome Flynn, bir kripto para projesine danışman oldu.

Dün itibariyle final yapan şu anda dünyanın en popüler TV dizisi konumunda bulunan Game of Thrones’ta “Bronn” rolü ile tanınan aktör Jerome Flynn, kendi kripto parasını çıkaran vegan yaşam tarzı projesinin danışma kuruluna dahil oldu.

Merkeziyetsiz “vegan ekonomisi” dahilinde gıda ya da ürünlerin kökenini takip etmeyi, yüzde 100 vegan ve cruelty-free olup olmadıklarını doğrulamayı amaçlayan VeganNation adındaki İsrail merkezli proje, ürün ve hizmetlerin alışverişine olanak tanıyan bir platform aracılığı ile veganları destekleyen “tamamen işlevsel bir ekosistem” inşa ediyor.

Flynn konuyla ilgili olarak “Vegan Nation, vegan hayatını kolaylaştıran, daha ekonomik kılan, dünyayı ve her birimizin ruhunu iyileştiren uluslararası bir vegan ekonomisinin temelidir. VeganCoin birçok insanın vegan olmasına ve bu sayede ekolojik ayak izimizin azaltılmasına katkı sağlayacak.” dedi.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.