Kobe Bryant, TRON CEO’su Justin Sun ile birlikte.

Tron Vakfı ve CEO Justin Sun, yapılacak 2020 niTROn Summit’i, Pazar günü yaşanan helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Bryant’a adamaya karar verdi. Sun’ın önceki gün yaptığı paylaşım sosyal medyada büyük tepki topladı.

Tron Ailesi’nin bir üye olarak lanse edilen Tron etkinliklerine katıldığı bilinen Kobe Bryant, geçtiğimiz gün kızı ve 7 kişiyle birlikte helikopter kazasında hayatını kaybetmişti.

TRON CEO’sunun Kobe paylaşımı tepki topladı

Bu üzücü haber sonrasında Tron Kurumu, 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Güney Kore’nin Seul kentinde yapılacak ve Tron’un ev sahipliği yapacağı niTROn Summit’i Bryant’a adamaya karar verdi.

Tron’un Kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Ocak 2019’da yapılan bir önceki niTROn etkinliğinde bir araya geldiği Kobe Bryant’la bir fotoğrafını paylaşarak efsane sporcuyla tanıştıkları anın mükemmel hissettirdiğini bundan onu duyduğunu ve onunla sahnede blockchain’in geleceğini tartışmalarını hiç bir zaman unutmayacağını söyledi.

Justin Sun’ın Twitter’dan yaptığı bu paylaşım sosyal medyada büyük tepki topladı. Birçok kullanıcı, bu paylaşımları reklam ve üzerinden prim yapma çabası olarak nitelendirdi.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Emre Topaloğlu

Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü bitirdim. Medya sektöründe yaklaşık 7 yıldır hizmet veriyorum. Kripto paraya olan ilgimden dolayı yolum Gazetecoin.com ile kesişti. Beraber bu sektör hakkında önemli bilgileri okuyucuya ulaştırmayı planlıyoruz.