TRON’un kurucusu Justin Sun, merakla beklenen gelişmeyi, Twitter‘dan duyurdu ve Sun, Warren Buffett ile özel bir yemek yiyeceğini açıkladı.

TRX’in CEO’su Justin Sun, günlerdir detay vermediği duyurunun aslını açıkladı. Twitter’dan paylaştığı mesajda “Warren Buffett tarafından düzenlenen ve rekor kırarak 20. yıl dönümü yardım yemeğini kazandığımı resmi olarak duyuruyorum. Aynı zamanda blockchain endüstri liderlerini bir yatırım geliri ile buluşmaya davet edeceğim. Umarım bu herkese yarar sağlar.” ifadelerini kullandı.

Glide isimli yardım firması tarafından düzenlenen ve dünyanın en zengin insanlarından olan Warren Buffett, bu bağış kampanyası kapsamında ücret karşılığında yemek yiyeceğini söylemişti. TRON’un kurucusu Justin Sun da, Buffett ile yemek yiyebilmek için 4.6 milyon dolar ödemeyi kabul etti. Bütün ücret, ABD’de San Francisco’daki evsiz insanlara yardım için kullanılacak.

TRON’un CEO’su böylelikle, bugüne kadar 33 milyon dolar bağış toplanan kampanyanın rekorunu da kırmış oldu. Justin Sun’ın büyük bir beklenti oluşturarak günlerdir Twitter’da duyuru yaptığı gelişmenin bu şekilde bir etkinlik olmasına anlam veremediler ve büyük tepki gösterdiler.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!