NFT’lerin oldukça popüler olduğu ve ilgi çektiği dönemde NaraMaxx ile CryptoWomen Turkey tarafından ortak bir çalışmayla Meme Kanseri Farkındalık Ayı için hazırlanan özel NFT projesi, OpenSea’de 0.1 ETH’lık fiyattan mint edildi ve satışa çıkarıldı. Açık artırma 1 Kasım’da sona erecek.

Dünyanın en büyük NFT plâtformlarından olan OpenSea’de yer alan ve Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak belirlenen Ekim ayında çıkarılan NFT, NaraMaxx’ın Sonbahar/Kış kreasyonu çekimine ait bir videodan oluşuyor.

Son koleksiyon çekiminden bir kesiti NFT haline getiren NaraMaxx, bu NFT’yi iki hafta sürecek açık artırmaya çıkacak. Bunun yanı sıra NaraMaxx, elde edilen gelirin tamamını Memeder’e bağışlayacağını açıkladı.

Bununla birlikte satışa sunulan NFT’yi satın alan kişi, videoda görünen 5 parçadan oluşan 2 kombinin sahibi olacak. 2 gün önce mint edilen NFT, 0.1 ETH’lik ücretiyle çıkış yaptı ve 1 Kasım 2021’de sona erecek olan açık artırma an başladı. NFT’ye bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de NFT çalışmalarına imza atan ilk kadın giyim markası olan NaraMaxx, 2010 yılından bu yana dünya modasının izlerini yansıtan tasarımlara yer veriyor. Yurt içi ve yurt dışı tasarım ofisleriyle birlikte oluşturulan koleksiyonlarda her sezon, ürün yelpazesi genişletiliyor ve üretimler çevre dostu hammaddelerle yapılıyor. Hızla büyümeye devam eden marka, İstanbul ve New York’ta tasarım ofisleri ve mağazalarıyla müşterilerine hizmet sağlıyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!