Özellikle gençler arasında popüler bir müzik türü olan ve kendine has bir hayran kitlesi bulunan Kore Pop (KPOP) fanları için geliştirilen KPOP Token, yatırımcılarına hem çeşitli fırsatlar, hem de NFT’ler sunan bir fan token’idir.

KPOP Token sahipleri, Kore Pop müzik gruplarından VIP etkinlik ve promosyonlara, lisanslı dijital fotoğraflara hatta Kore’de KPOP deneyimine dahil olma şansına sahip olurlarken, Binance Smart Chain (BSC) teknolojisiyle geliştirilen KPOP Token ile NFT satın alımları da yapılabiliyor.

1 milyar adet toplam arzı bulunan KPOP Token, yaklaşık 12 milyon dolarlık market değerine sahip ve yazı yayımlandığı esnada 1 KPOP Token 0.012 dolara eşitti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.