İnternet sitelerinin trafiklerini ve istatistiklerini ölçen SimilarWeb, kripto para borsalarının trafiğinin Nisan ayında geçen Mart ayına göre düşüş sergilediğini belirledi.

The Block’ta yer alan habere göre, borsalardaki ziyaretçi sayısı Mart ayında 111.2 milyon iken Nisan’da 99.9 milyona düştü. Bu, bir önceki aya göre% 10,2’lik bir düşüş anlamına geliyor.

Verilere göre, dünyanın en çok kullanılan kripto para borsaları Binance, Coinbase ve BitMEX toplamda bu trafiğin yüzde 52,9’unu çekerken Nisan ayında en yüksek ziyaretçi sayısına yaklaşık 23,2 milyonla Binance ulaşırken bunu Coinbase (21,7 milyon) ve BitMEX (8 milyon) izledi.

Kripto para borsalarının Nisan 2019-Nisan 2020 arasındaki trafik hacmi.
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.