Son dönem yatırımların arttığı ve dünya çapında büyük ilgi çeken kripto paralar yavaş yavaş ekonomi ve günlük hayatta yerini almaya başlıyor. Büyük şirketlerin yaptıkları Bitcoin yatırımları dışında küçük şirketler de kripto paralara yatırım yapıyor. Aynı zamanda çeşitli alanlarda hizmet veren şirketler de ödemelerini kripto paralarla alabiliyor.

Yatırım varlığı olarak dikkat çeken Bitcoin ve kripto paralar günlük ödemelerde de sıkça kullanılmaya başlandı. İnternet ekosisteminde birçok alanda kullanılan kripto paralar yaygınlaşırken firmalar verdikleri hizmet karşılığında ödeme olarak kripto para alabiliyor.

SEO alanında hizmet veren AtlasGo! firması bu örneklerden. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan internet girişimcisi Kaan Göktaş’ın kurucusu olduğu AtlasGo!, verdiği hizmetlerin karşılığında ödemelerini kripto paralarla alıyor.

Atlas&Go! markasıyla SEO hizmetine yeni bir soluk ve bakış açısı getirmeye karar veren, eski Seocu.kim’in kurucusu Kaan Göktaş, SEO’ya bakış açılarını şöyle anlatıyor:

“Öyle başkaları gibi çöplük sitelerden alakasız backlinklerle sitenizi spam’e boğmuyoruz, SEO’yu backlink’ten ibaret görmüyoruz. Aksine, “önce kaliteli site ve kaliteli içerik” diyip, İç SEO‘ya aşırı önem veriyoruz. Sitenizin içeriği zayıfsa, uzman kadromuzla önce içeriğinizi oluşturuyoruz. Arkasından doğru düzgün, kaliteli referans linkler ile destekliyoruz. Paravan blog ve backlink ağınızı tek tek elle inşa ediyoruz. Yükselme garantisi veriyoruz, tüm müşterilerimizle birebir ilgileniyoruz.”

Referansları arasında Tunç Dindaş, Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimlerin yanı sıra birçok kurumsal marka da bulunan Atlas&Go! aynı zamanda web tasarım ve hazır e-ticaret sitesi paketleri de sunuyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!