2019 yılının ilk çeyreğinde büyük bir yükseliş gösteren kripto para piyasası geçen hafta başına göre bu haftaya düşüşle başladı.

Coinmarketcap sıralamasında ilk üçte yer alan kripto para Bitcoin, Ethereum ve Ripple haftaya düşüşle başladı. Lider konumda yer alan Bitcoin, son yirmi dört saat içinde yaklaşık olarak %2,11 düşüş yaşadı. Dün 5 bin 859 dolar seviyesine kadar çıkan lider kripto para, 5 bin 665 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sıralamada ikinci durumda bulunan Ethereum, %1,88 düşüşle 160.58 dolar seviyesinden, üçüncü durumda yer alan Ripple ise %2,27 düşüşle 0.296 dolar seviyesinden işlem görüyor.

CoinmarketCap verilerine göre hafta başında ilk 10 kripto paranın durumu.

Binance’in göz bebeği Binance Coin ise 24 saatte %4,67’lik düşüşle 21 dolardan işlem görüyor.

Bakalım haftaya düşüşle başlayan kripto paralar haftanın tamamında nasıl bir yol izleyecek…

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.