Bitsozluk.com, kripto para dünyasının özgür yazarları ve okuyucularının bilgi ve fikir paylaşım platformu olarak hizmet vermeye başladı.

Sözlükte yazarlar kripto para dünyasına dair bilinmeyen ve merak edilen kavramları, haberleri, gelişmeleri, kendince tahminleri ve analizleri bu platformda özgür biçimde paylaşıyor ve fayda sağlıyor.

Sözlük amaç olarak kripto para camiasındaki herkesin bu sektöre katkı vermesi ve girdikleri enrty’lerle ve içeriklerle Türkiye’de blokzincir ve kripto paranın yaygınlaşmasını sağlamaktır. Sözlükte yazar olmak için siteye kayıt oluduktan sonra mailinizi onayladıktan sonra sitede var olan başlıkların altına en az 5 entry girerek moderatör onayının ardından yazar olabilirsiniz. onay işlemi tarafınıza mail yoluyla iletiliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.