Dünyanın en geniş portföyüne sahip kripto varlık yöneticisi Grayscale, yaptığı açıklamada, Solana (SOL) ve Polygon (eski adıyla Matic Network) (MATIC) tokenlerine bağlı olanlar da dahil olmak üzere 13 kripto parayı daha araştırdığını duyurdu.

Grayscale, Solana (SOL), Polygon (MATIC), 1inch (1INCH), Bancor (BNT), Curve (CRV), İnternet Bilgisayarı (ICP), Kava (KAVA), Kyber Network (KNC), Loopring (LRC), NEAR (YAKIN), Ren (REN), Universal Market Access (UMA) ve 0x (ZRX) gibi altcoinleri değerlendirmeye aldığını açıkladı.

Bu yeni liste, Grayscale’in Şubat ayında Uniswap (UNI), Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) tokenlerine bağlı olanlar da dahil olmak üzere 23 yeni ürünü piyasaya sürmeyi düşündüğünü açıklamasından birkaç ay sonra geldi. Grayscale’in portföyünde halihazırda Bitcoin (BTC), Basic Attention Token (BAT), Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Filecoin (FIL), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Livepeer (LPT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) gibi 13 kripto para bulunuyor.

Grayscale şu anda toplam 31 yeni ürünü keşfediyor olduğunu açıklasa da, bu hepsini piyasaya süreceği anlamına gelmiyor. Varlık yöneticisi, bir yatırım ürünü yaratma sürecinin karmaşık ve çok yönlü olduğunu belirtmişti.

34 milyar dolardan fazla müşteri varlığını yöneten, dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, sadece 25.6 milyar dolarlık bölümünün Bitcoin’in oluşturduğunu ifade ederken ikinci sırada 7.8 milyar dolarla Ethereum ve ondan sonra da üçüncü sırada 701 milyon dolarla Ethereum Classic bulunuyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!