Önemli kripto para borsalarından KuCoin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Binance‘nin kripto parası Binance Coin’i BNB/BTC, BNB/USDT paritelerini kullanıma açtığını duyurdu.

En çok yatırım yapılan ilk 10 coin arasında yer alan 4.9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve haberin yazıldığı sırada 35.36 dolar seviyelerinden işlem gören Binance Coin (BNB), KuCoin’de listelenmeye başlandı.

Coinmarketcap verilerine göre işlem hacmi bazında dünyanın en büyük 46. borsası konumundaki KuCoin, şu anda 48 milyar dolarlık bir piyasa kapitalizasyonuna sahip.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da attığı tweette, “KuCoin’den BinanceChain ve BNB’yi desteklemek için çok akıllı bir hareket. 1. Binance Chain’de yer alan çok sayıda güçlü projeye erişim olacak 2. Özellikle BNB’ye erişim imkanı bulamayan kişiler böylelikle BNB’ye ulaşabilecek. ifadelerini kullandı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.