2019 yılında 25 yıl sonra bir ilki başararak Millet İttifakı’nın adayı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mansur Yavaş, son dönemde büyük ilgi gören kripto para piyasasıyla ilgili tweet attı ve yatırımcıları uyardı.

Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kripto para çalışması olup olmadığıyla ilgili sorulan soruya ilişkin, “Belediyemizin kripto para birimi olup olmadığı yönünde sorular alıyorum. Dijital dünyadaki yeniliklerin sıkı bir takipçisi olsak da biz sadece Ankara’mızın yatırımlarına odaklıyız.” dedi ve yatırım yapanları da “Kripto dünyası bu aralar karışık, sabırlı ve dikkatli olmak lazım gençler.” sözleriyle uyarmaktan geri kalmadı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ndeki icraatleriyle dikkat çeken ve halkın büyük takdirini toplayan Mansur Yavaş’ın bu paylaşımı binlerce yorum, retweet ve beğeni aldı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.