Binance, inovasyon kategorisinde kripto para topluluğunun merakla beklediği Mina Protocol (MINA) ve Raydium (RAY)’u listeledi ve tokenlar kısa sürede büyük ilgi gördü.

Dünyanın en çok ziyaret edilen kripto para borsalarından Binance, 10 Ağustos 2021 yani bugün saat 09.00 (TSİ) itibariyle İnovasyon Kategorisinde Mina (MINA) ve Raydium’u (RAY) listeledi. Kripto paralar, MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT alım-satım çiftlerini işleme açıldı.

MINA ve RAY çekim işlemleri ise 11 Ağustos 2021 saat 09:00 tarihinden iibaren açılacak.

Binance’de 2.41 dolardan işleme açılan Mina Token, kısa sürede yükseldi ve 3.88 dolara kadar çıktı. Raydium ise 3.86 dolardan işleme açılırken, 5.5 doları gördü.

Coinlist platformunda ön satışı gerçekleşen Mina Token, 19 milyon dolara yakın fon toplayarak büyük sükse yapmıştı. Mina Token’ın yatırımcıları arasında Coinbase, Dragonfly Capital gibi büyük kurum ve şirketler bulunurken, MINA, Binance’den önce ilk önce OKeX’te listelenmişti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.