Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’ta staking yapanlar (borsaya faizle kripto varlık yatıranlar) bugün cüzdanlarında yeni bir faiz ödülüyle karşılaştı. My Neighbor Alice (ALICE) isimli token, Binance kullanıcılarına bedava dağıtıldı. Peki My Neighbor Alice Coin nedir, Alice Coin fiyatı ne kadar? Binance neden bedava dağıtıyor?

My Neighbor Alice, block chain (blok zincir) tabanlı bir sosyal simülasyon oyunu. Oyunun en büyük özelliği merkeziyetsiz olması. Yani oyunun oyuncuları, aynı zamanda oyunun sahipleri.

My Neighbor Alice coin ya da kısa ismiyle ALICE coin (ALICE), bu oyunun kendi ekosisteminde kullanılan bir sanal para birimi (token).

Peki Alice Coin’in fiyatı ne kadar?

Toplam 100 milyon adet arz edileceği duyurulan ALICE coin, 3 milyon adet ödül olarak dağıtılacak. 17,4 milyon ALICE token ise şimdiden dolaşıma sürüldü. Binance Launchpool’da geliştirilen bir token projesi olan My Neighbor Alice (ALICE) coin, Binance kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Alice Coin TSİ 09:00’da işleme açıldığında ilk başlarda 0.10 centten başlayan fiyat, kısa süre içerisinde 60 dolara yükseldi ve haberi güncellediğimiz 11:50 sularında yaklaşık 40 dolardan alıcı buluyor.

Nasıl bedava Alice Coin alınır?

Bunun için öncelikle bir Binance hesabınızın olması lazım. Daha sonra mevcut BNB, BUSD ya da CHR varlıklarınızı, Binance cüzdanınızda stake etmelisiniz. (“Stake etmek nedir?” başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.)

Bu kripto paraları Binance hesaplarında stake edenlere, 30 gün boyunca ALICE token ücretsiz olarak dağıtılacak. Kullanıcılar, günlük olarak ücretsiz ALICE coin hediyelerini spot cüzdanlarında bulabilecek.

ALICE coin ayrıca Binance borsasında ALICE/BTC, ALICE/BUSD ve ALICE/USDT çiftlerinde alım satım da yapılabilecek.

My Neighbor Alice Coin’in bulunduğu Binance’e indirimli şekilde üye olmak ve kripto parayı satın almak için bu linke tıklayın.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!