NFT Starter projesi, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde bir NFT ekosistemi oluşturmak üzere yola çıkmış bir yeni nesil finans girişimidir.

Projedeki amaç isteyen herkesin, merkeziyetsiz bir biçimde NFT sanat eserleri ya da farklı türde NFT’ler oluşturarak bunları saklamasına, alıp-satmasına ya da takas etmesine imkan sağlamaktır. Mevcut NFT pazar yerlerinin ve NFT oluşturulan platformların çok yüksek NFT oluşturma ücretleri ve yüksek komisyonlarına alternatif geliştirmek ve ekonomik fiyatlarla NFT geliştirebilmeyi mümkün kılmak için yola çıkan proje, bu amaçla BNB ve BSC altyapısını kullanmayı hedeflemektedir.

NFT Starter Coin (NST), bu platformun kendi dijital para birimi olup, asıl amacı girişime likidite sağlamaktır. 100 milyar adet toplam arzı bulunan NST Coin, yazı yayımlandığı tarihte 0.000006782 dolara eşitti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.