Ünlü kripto para yatırımcısı ve Bitcoin‘in yılmaz savunucularından Michael Novogratz, BTC’nin 18 ay içerisinde 20 bin dolar olacağını söyledi.

Kripto para fonu Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz,”20 bin dolar olacak” söylemini yineledi ve süre konusunda ise 18 ay içerisinde lider kripto paranın bahsettiği seviyeye geleceğini ifade etti.

Las Vegas’taki SLAT Konferansında konuşan Novogratz, 6 bin dolar civarında oluşan direncin, bir zamanlar 10 bin dolarlık bir artışa geçmeden önceki Bitcoin (BTC) için bir “durma noktası” olduğuna işaret ettiğini vurguladı ve 6000 dolar muhtemelen bir duraklama noktası, 6000’i çıkarıyoruz, bir sonraki yılı 10.000’de bitirirsek mutlu olur muyum? Muhtemelen olurdum. ” dedi.

Novogratz, bu yıl için 10 bin doların BTC’de yaşanacağını düşünmüyor. Bitcoin’in bir sonraki “18 ay içinde” önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 Dolar’a ulaşarak artışa devam edeceğini düşünüyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.