Kripto para piyasalarını bir tweet ile manipüle etme sevdası Dogecoin ile başlayıp Bitcoin ile devam eden ünlü iş insanı Elon Musk’tan esinlenen bir token projesi olan PinkElon, pasif gelir elde etmek amacıyla yatırımlara otomatik stake ve kilitleme sağlayan bir merkeziyetsiz finans projesidir.

Enflasyona karşı önlem amacıyla ve proje geliştiricilerinin ifadesiyle “Elon Musk’ın verdiği ilhamla” toplam token miktarının %10’u proje başlangıcında ölü bir cüzdan adresine transfer edilmiştir ve tüm toplam arzın %45’i de 3 yıl boyunca kilitlenmiştir. Her PinkElon transferinden alınan %10’luk işlem ücretinin %2’si cüzdanlarında PinkElon token tutanlara dağıtılırken, %8 ise likidite havuzunda otomatik olarak kilitlenir. PinkElon token fiyatı yazı yayına hazırlandığı esnada 0.00000001 dolardı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.