Matic ağı üzerinde geliştirilen bir meme coin (şaka coin’i) olan POLYDOGE, Doge Coin’e gönderme yapmak ve cüzdanında Polygon Coin (MATIC) tutanları ödüllendirmek amacıyla ortaya çıkartılmıştır.

MATIC sahiplerine ödül olarak dağıtılan POLYDOGE, enflasyonist bir dijital para birimidir toplam arzı tamı tamına 868 trilyon adettir. Dolaşımdaki arz verisi mevcut olmayan token, yazı yayına hazırlandığı esnada 1 POLYDOGE fiyatı 0.0000000194 Amerikan Doları’na eşitti. 9 Kasım 2021 itibariyle ise $0.00000008204 dolardan alınıp satılıyor. Polydoge’nin Telegram grubuna katılmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Polydoge coin şu anda OKEx borsasından alınıp satılabiliyor. Bu link üzerinden üye olup işlemlerinizi gerçekleştirip Polydoge’yi alabilirsiniz. Polydoge yarın Gate.io borsasında da listelenecek.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.