PolyMoon, Polygon blokzinciri üzerinde geliştirilmiş merkeziyetsiz bir finans uygulamasıdır.

Likidite sağlamak ve Polygon ağında coin yakmak üzere geliştirilmiştir. Bu sayede Polygon ağında ödüller kazanılır. PolyMoon coin gelirlerinin bir kısmı SafeMoon projesi ile paylaşılır. Binance Smart Chain (BSC) üzerinde geliştirilen PolyMoon Coin, 1 katrilyon piyasa arzıyla aşırı enflasyonist bir dijital para birimidir.

Yazı yayına hazırlandığında 1 PolyMoon Coin fiyatı 0.00000001 dolar fiyata eşitti. 2021 Mayıs ayında 0.00000004 dolar fiyata eşit olan PolyMoon, en yüksek değerini yakalamıştır. PolyMoon şu anda yalnızca QuickSwap borsasında alınıp satılabiliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.