Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Bitcoin için ufukta bir bahar gördüğünü ve kurumsal yatırımcıların piyasaya girmesini ‘heyecan verici’ olarak tanımladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’in erken dönem yatırımcısı olan Ohanian, kripto para piyasasını yakından takip edemediğini söyledi ancak Yahoo’ya verdiği röportajda Bitcoin için bir bahar yaşanacağını ifade etti.

“Fiyatları takip etmemeye çalışıyorum, bunların hiçbirini tahmin edemiyorum,” diyen ünlü yatırımcı, “Şu an için söyleyebileceğim, şu anda en üst düzey mühendisler, ürün geliştiricileri, tasarımcılar, blok zincirinin üstünde gerçek çözümler oluşturmak açısından gerçekten bir kripto baharı yaşanacağını görüyoruz. Ve bu benim için en ilginç kısım.” ifadelerini kullandı.

“Wall Street’in tecrübeli iş insanlarının kripto para sektörüne girdiğini ve Bitcoin satın aldığını görmek ilginç.” şeklinde konuşan 37 yaşındaki Ohanian’ın kurucusu olduğu Reddit, geçtiğimiz günlerde Ethereum tabanlı tokenlar oluşturmuştu ve MOONS ve BRICKS adı verilen bu tokenlar portalda kullanıma sunulmuştu.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.