Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev, CNBC’de katıldığı Make Money programında firmanın kripto cüzdanı için bekleme listesinde “bir milyondan fazla insan” olduğunu açıkladı ve SHIBA söylentilerine de açıklık getirdi.

Kripto paraların artık bir gerçek olduğunu belirten Tenev, “Bunu muhtemelen tartışabiliriz, ancak kripto kesinlikle bir varlık sınıfı olarak kalmak için burada ve kullanım kolaylığı ve küresel doğası bence, onu sadece ABD’de değil, yurtdışında da birçok insan için çekici hale getirdi.” dedi.

“SHIBA’ya olan ilginin farkındayız”

Robinhood CEO’su, bu yıl dünyada yaşanan finansal gelişmeler sonrası daha fazla insanın kripto para endüstrisine dahil olacağını söyledi ve “Kripto paralar artık burada.” sözlerini sarf etti.

Son dönemin en çok konuşulan köpek temalı meme token’ı Shıba Inu’yu listeleyip listelemediklerini planlayıp planlamadığı sorulduğunda ise Tenev, o topluluktaki çok sayıda insanın bunu talep ettiğinin farkında olduğunu söyledi ancak bununla ilgili bir girişimlerinin olmadığını, önceliklerinin SHIBA olmadığını ifade etti.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.