Sandbox, “kazanmak için oyna” sloganıyla, oyuncuların oyun içi deneyimlerini ve kazanımlarını gerçek paraya çevirebildikleri bir uygulamadır. Sandbox kullanıcıları, kazandıkları oyun item’lerini NFT Token yani koleksiyon token’i haline getirebilmektedir. Atari, Crypto Kitties gibi bir çok markayla işbirliği de yapan Sandbox, oyun oynayarak Sandbox Token (SAND Coin) kazanılmasını ve daha sonra bu token’leri başka kripto paralar karşılığında satabilmeyi sağlıyor. Ayrıca oyuncular, kendi oyunlarını da geliştirebilir. Sandbox Token (SAND Coin), dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından desteklenmiş ve Binance borsasında piyasaya sürülmüştür.

Sandbox Token (SAND Coin), toplam 3 milyar adet olarak açıklanan piyasa arzının yaklaşık %23’ünü yani 675 milyon adedini gerçekleştirmiştir. 187 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip olan Sandbox Token (SAND Coin), kripto para marketinde 237. sırada yer alır. Tüm arz tamamlandığında 830 Milyon Amerikan Doları’ndan fazla bir değere ulaşması beklenmektedir.

Yazı yayına hazırlandığında 1 SAND, 0.27 Amerikan Doları’na eşitti. 2021 Şubat ayında 0.36 Amerikan Doları ile tüm zamanların zirvesini yakalayan Sandbox Token (SAND Coin), çıktığı fünden bu yana uzun vadeli yatırımcılarına 32 kattan fazla kazandırmıştır. Sandbox (SAND) coin, Türk borsaları arasında listelenmezken, yurtdışında Binance, Upbit, Crypto.com, Poloniex, Uniswap, Bithumb gibi büyük borsalardan alınıp satılabiliyor.

Sandbox (SAND) coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!