Bu yılki NFL Super Bowl’da, görkemli anlar yaşandı. Şovda dünyaca ünlü şarkıcılar Jennifer Lopez ile Shakira bilrlikte sahne aldı ve en çok konuşulan gündem maddesi haline geldi. Birçok kişinin merak odağında da yıldız isimlerin sahne şovu için ne kadar kazandıklarındaydı.

Dün gece saatlerinde Miami Hard Rock Stadyumu, ABD’nin en büyük spor organizasyonu olan Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’a ev sahipliği yaptı.

Devre arası şovuna milyonlarca dolar harcanan ve reklamlarının ateş pahası olduğu, bu yıl 54’üncü kez düzenlenen mücadelede, Kansas City Chiefs, San Francisco 49ers’ı 31-20 yendi ve 50 yıllık şampiyonluk hasretine son verdi.

Latin yıldızlar izleyenleri mest etti

Dünyanın ilgiyle takip ettiği maçın en çok merak edilen kısımlarından biri de devre arası şovuydu. Dünya müziğine yön veren ve en beğenilen isimler arasında yer alan Shakira ile Jennifer Lopez, devre arasında sahneye çıktı ve hem stadyumda hem de ekranları başındaki milyonlarca kişiyi performanslarıyla mest etmeyi başardı.

Jennifer Lopez’in Shakira’ya, İki küçük Latin kızının neler yapabileceğini dünyaya gösterelim sözleriyle başlayan şov yaklaşık 15 dakika sürdü. Müziğin yıldızları, sahne şovundan herhangi bir ekstra ücret almadılar. NFL yönetimi, sanatçıların giderlerini karşılıyor ve sanatçılar sahneye çıkarak bu şekilde kendi reklamlarını yapmış oluyorlar. Bu reklam da onlara albüm satışı, Spotify, Apple Music gibi çevrimiçi müzik uygulamalarında dinleme sayısı olarak geri dönüyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!