Avalanche (AVAX) ağı için geliştirilmiş merkezi olmayan bir finans uygulaması olan SNOWBALL, kullanıcılara bu ağda uygulamalar geliştirme, Pangolin likidite ağlarına katılma ve bu ağdaki stable coin’ler (sabit fiyatlı dijital varlıklar) için otomatik piyasa yapıcı (AMM) rollerine sahip olma imkanı sunar. SNOWBALL, Avalanche ağındaki önde gelen merkeziyetsiz uygulamalardan biri olma hedefindedir. SNOWBALL Coin (SNOB) bu ağın kendi yönetişim token’idir.

18 milyon adet gibi az bir arza sahip olan SNOB Coin, yaklaşık 3,8 milyon dolar piyasa hacmine sahiptir. Yazı yayına hazırlandığı esnada 1 SNOB Coin, yaklaşık 0.21 dolar fiyatındaydı. 2021 Mayıs ayında 0.5 dolar ile en yüksek zirvesini gören SNOB Coin, en düşük fiyatını da yine aynı ay içinde gördü.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.