Ekonomi muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, kripto para sektörüne gireceklerini açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, zorlu ekonomik süreçten geçtiklerini ifade ederek kripto para kalemini de ciddi şekilde düşündüklerini ve yakın zamanda hayata geçireceklerini ifade etti. Koç, “Youtube’dan ciddi gelirler elde etmeye başladık. 5-6 milyon lira gelire geldik. Şimdi de kripto para çıkaracağız. Bundan da 100-150 milyon gelir elde etmeyi plânlıyoruz.” dedi.

Ali Koç, konuşmasının devamında “Türkiye’deki bütün kulüpler sıkıntılı durumda. Biz bir kulüp almayı ya da iş birliği yapmayı düşündüğümüzü söyledikten sonra o kadar sıkıntılı kulüp varmış ki onlarca mesaj yağıyor. 3 büyük kulüp arasında en sıkıntılısı da Fenerbahçe.” diye konuştu.

Gayrimenkul trendini kaçırdıklarını itiraf eden Koç, “Elimizde gayrimenkullar var, bunları devletimizin de belki omuz vermesiyle geliştirebilme imkanlarını kovalamamız gerekiyor. Emlak furyasını kaçırdık. Kenan Evren Lisesi 10 sene önce bizim olsaydı, belki bu yakanın en büyük gayrimenkul projesi olacaktı, artık o kadar cazibesi yok. Geçmişte düşünülenlerle gelinenler arasında fark var.” ifadelerini kullandı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.