Binance’ın Launchpad etkinliğinde BNB sahiplerine 0.10 Dolar fiyat üzerinden dağıtılan TKO token/coin diğer adıyla Tokocrypto, an itibariyle Binance borsasında alım satıma da açıldı. TKO Coin, dakikalar içinde yüzde 3000 artışla 10 Dolar’a kadar yükseldi.

Gün içinde BNB sahiplerine kilitlenen BNB miktarına oranla 0.10 Dolar fiyatla dağıtılan TKO Coin / Tokocrypto’nun, borsada alım satım işlemlerine açıldığında kaçtan fiyatlanacağı merak ediliyordu.

An itibariyle Binance borsasında TKO/USDT, TKO/BUSD, TKO/BTC ve TKO/BIDR işlem çiftlerinde listelenmeye başlanan TKO Coin / Tokocrypto, dakikalar içinde 10 Dolar’ı gördü. Zirvenin hemen ardından 2.7 Dolar seviyesinde düzeltmeye yaşayan TKO Coin, listeleri kırmızıya boyayan coin’lerin aksine bugün yatırımcısının yüzünü güldüren nadir kripto varlıklardan biri oldu. Haberin yazıldığı sırada TKO token / Tokocrypto, 2.8 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.