Binance kripto para borsasının Launchpool isimli token ve coin geliştirme havuzunda yeni farming edilmeye başlanan TLM isimli dijital para birimi, BNB stake edenlere ücretsiz olarak dağıtılıyor.

TLM Coin / Intrudicing Alien Worlds, kullanıcıların NFT’leri ile yarışacağı bir ekonomi simülasyonu oyunudur. Şu an geliştirme aşamasında olan TLM Coin, Binance borsasının Launcpool isimli geliştirme havuzunda farming ediliyor ve fon topluyor.

Binance borsasında sahip olduğunuz BNB Coin’leri stake ederseniz TLM Coin bir ay boyunca size bedava olarak dağıtılacak.

Bunun için Binance’a kayıt olduktan sonra Launchpool sekmesine girmeniz ve TLM’yi seçip, elinizdeki BNB ya da BUSD coin’leri stake etmeniz gerekmekte. BNB’leriniz 1 ay boyunca kilitlenecek ve karşılığında size her gün günlük olarak TLM Coin bedava verilecek. TLM Coin’leriniz gün sonunda spot hesabınıza aktarılacak ya da kendiniz Launchpool sayfasına girerek “hasat et” butonuna tıklayıp, spot cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

TLM Coin’in henüz fiyatı açıklanmadı, 13 Nisan 2021 günü Binance borsasında TLM/BTC, TLM/BUSD ve TLM/USDT işlem çiftlerinde alım-satıma açılacak. Henüz fiyatı belli olmasa da, 1 ay boyunca bedava dağıtılacak olan TLM Coin’lerin sahiplerine hatırı sayılır bir meblağ kazandırma ihtimali var.

TLM Coin’in toplam piyasa arzı 10 milyar adet olarak belirlendi. Binance borsasında alım-satım için listeleneceği tarihte bunun yaklaşık 5 milyar adedi piyasaya sürülmüş olacak. 150 milyon adedi ise Launchpool’da BNB ya da BUSD stake edenlere bedava dağıtılacak.

TLM Coin’lere bedava sahip olmak için Binance’a kayıt olmanız ve elinizdeki BNB’leri 1 aylığına stake etmeniz yeterli. Alt ya da üst limit bulunmuyor.

Alien Worlds (TLM)’yi satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!