Fundstrat baş analisti Tom Lee, şu an 8 bin dolar civarlarında dolaşan Bitcoin için kritik seviyeyi aşması haline 5-6 ay içinde 40 bin doları bulabileceğini söyledi.

Binance’in yeni CFO’su Wei Zhou ile yaptığı podcast yayınında önemli ifadeler kullanan Fundstrat baş analisti Tom Lee, Bitcoin için umut verici gelişmelerin yakın olduğunu söylerken; “Bitcoin 10 bin dolara çıkarsa, FOMO başlayacak ve fiyatı %200 ile %400 arası bir artış yaşayabilir” dedi.

Sene başından bu yana yüzde 130 yükselen Bitcoin, son 10 gündür sessizliğini koruyor ve bu haberin yazıldığı zaman büyük borsalarda 7 bin 700 dolardan işlem görüyor.

Binance CFO’su Wei Zhou ile Tom Lee’nin podcast yayınını buradan dinleyebilirsiniz.
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.