Trust Wallet, De-Fi yani merkeziyetsiz finans projeleri ve DEX yani merkeziyetsiz borsalar ile sorunsuz çalışan, kullanımı kolay, basit ve güvenli bir merkeziyetsiz kripto para cüzdanıdır.

Kripto varlıklarınıza sürekli ve kesintisiz ulaşmanızı, bunları kolayca yönetebilmenizi, özel anahtarları sadece sizin kontrol edebilmenizi sağlayan Binance’in de desteklediği Trust Wallet, piyasadaki token’lerin büyük kısmını destekler ve devamlı olarak yeni çıkan token ve coin projeleri ile blok zincirlerini de bünyesine katmaktadır. Trust’s Universal Wallet (Çoklu Coin Wallet) ile tüm kripto varlıklarınız için size bir yedekleme hakkı tanır.

Trust Wallet içerisinde dahili bir Web3 tarayıcı yer almaktadır. Trust Wallet en üst düzeyde güvenlik için tasarlanmıştır. Aynı zamanda Binance kripto para borsasının da resmi cüzdanıdır.

Trust Wallet nasıl indirilir?

Trust Wallet’ın Android ve IOS için ayrı mobil uygulamaları bulunur ve yazıların üzerindeki linklere tıklayarak bu uygulamalarınızı telefonunuza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu mobil uygulamalar üzerinden hem cüzdan olarak, hem kripto para alıp satmak için, hem de kripto para alıp göndermek için kullanılabilmektedir.

Stabilcoin, NFT ve DApp desteği de sağlayan Trust Wallet, 160 binden fazla kripto varlığı destekler.

Ayrıca Trust Wallet ile BNB, ATOM, KAVA, ALGO, TRX, VET, TOMO, XTZ, CLO ve IOTX stake edebilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!