Trust Wallet, kripto varlıklarınız için çok güvenli bir cüzdan uygulamasıdır. Akıllı telefonunuzu adeta bir hardware cüzdana dönüştüren Trust Wallet, güvenlik anahtarınızı telefonunuzun hafızasında saklar, herhangi bir ağda bulundurmaz. Ayrıca Trust Wallet uygulamasını indirip kurarken, hiçbir şekilde kişisel veri talep edilmez. Bu sayede üst düzey güvenlik sunan Trust Wallet, NFT Token’ler için dahi en güvenli saklama yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Trust Wallet ne işe yarar?

Binance tarafından satın alınan Trust Wallet, sadece cüzdan değil aslında bir nevi borsa hizmeti de sunar. Cüzdan üzerinden kripto paralarınızı saklama, takas etme ve gönderme dışında satın alma ve stake etme (faize yatırma) imkanı da vardır. Trust Wallet, BTC, LTC, ETH, BNB, Ripple, XLM, DASH, TRON, DOT, Tezos, Cosmos, KAVA ve Dogecoin gibi birçok farklı kripto para birimini destekler. Kullanıcılar cüzdanlarında bulunan kripto varlıklarını stake ederek faiz kazanırlar.

Trust Wallet Token (TWT Coin), cüzdan uygulamasının kendi kripto parasıdır. Binance Smart Chain altyapısıyla oluşturulan Trust Wallet Token (TWT Coin), fazla arzdan kaynaklanan enflasyonun önüne geçmek için proje geliştiricileri tarafından yüksek miktarlarda yakılmaktadır. Toplam arzı 1 milyar adet olarak açıklanan Trust Wallet Token (TWT Coin), şu an 250 milyon adetle dolaşımdadır ve toplam piyasa değeri 139 Milyon Dolar olarak ölçülmektedir. 553 Milyon Amerikan Doları pazar potansiyeline sahip olan Trust Wallet Token (TWT Coin), yazı yayına hazırlandığında 1 TWT = 0.55 Amerikan Doları değerindeydi. 2021 Şubat ayında en yüksek değeri olan 0.87 Amerikan Doları fiyatını gören Trust Wallet Token (TWT Coin), Trust Wallet Token (TWT) coin, Türk borsaları arasında listelenmezken, yurtdışında Binance, Hotbit, Gate.io, Pancakeswap, Julswap, Binance DEX gibi büyük borsalardan ve Trust Wallet cüzdanı üzerinden satın alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Bonfida (FIDA) Coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Trust Wallet Token (TWT) coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!