KKM Finans’ın kurucusu Jeff Kilburg, CNBC’de yayınlanan Futures Now programına katıldı ve Bitcoin’in 8 bin dolara kadar çıkmadığı sürece 5 bin 800 dolara doğru bir geri çekilmenin olacağını söyledi.

Jeff Kilburg, daha önce 5150 dolar giriş seviyesi ile hedefinin 5 bin 650 dolar olduğunu bildirmişti ve lider kripto para 23 Nisan’da 5 bin 650 dolara ulaşmış ve Kilburg’un bu öngörüsü gerçekleşmişti.

Ünlü analist, şimdi ise fiyatın 5 bin 800 dolara ineceği görüşünde. Kilburg, 6450 doları ise stop-loss seviyesi olarak belirledi. Bitcoin’in finans uzmanının bu öngörüsünden sonra nasıl bir hareket izleyeceği merakla bekleniyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.