Kripto fenomeni ve YouTuber Lark Davis, Ethereum‘un rallisinin henüz başlamadığını ve en az %400 oranında artmasını beklediğini söyledi. Davis yayımladığı yeni videoda, Ethereum’u daha yüksek seviyelere çıkarabilecek bazı yükseliş katalizörleri özetledi. Davis, balinaların Ethereum kaynaklarına ‘hücum ettiği’ için uzun vadeli Ethereum (ETH) sahiplerinin sayısının arttığını belirtiyor.

Ünlü kripto fenomeni, “Bu hafta borsalardan cüzdanlara bir saat içinde çekilen 235 bin adetlik ikinci büyük Ethereum dalgasını gördük. ETH’da fiyat düşünce alıcıların sayısında da büyük bir artış gözlendi.” dedi.

250 bine yakın abonesi bulunan Davis’e göre, balinalar hâlâ yüklü şekilde Ethereum almaya devam ediyor ve fenomen isim, Ethereum’un en az 10 bin dolar gibi 5 basamaklı fiyatlara ulaşacağını hatta hatta muhtemelen bundan çok daha yüksek olacağını belirtti.

Lark Davis’in Ethereum ile öngörülerini paylaştığı video.

Ethereum’un muhtemel yükselişindeki NFT detayı

Davis, Ethereum’un piyasa değerini muhtemelen daha yükseğe gönderecek bir başka katalizörün, değiştirilemeyen eşsiz tokenlar olan NFT’lere olan ilginin artması olduğunu ifade etti “NFT’lerin tartışmasız evi Ethereum. Her büyük NFT plâtformu bir Ethereum pazarıdır. Elbette, diğer zincirler de (BSC) NFT yapacak, bunu memnuniyetle karşılıyorum, bunun için de heyecanlıyım. Ancak her zaman olduğu gibi, tüm likidite ve en değerli şeyler Ethereum’da” dedi. Bilindiği üzere NFT’ler büyük bir çoğunluğu Ethereum (ERC-20) ağında alınıp satılıyor.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, Ethereum’un ölçeklenebilir birçok sorunu olduğunu kabul ediyor ancak geleceğin çok parlak olduğunu da söylüyor.

Ethereum’un fiyatı bu haberin aktarıldığı saatte 1.856 dolardan alıcı buluyor.

Not: Bu internet sitesinde yer alan hiçbir içerik, yazılı ve görsel materyal yatırım tavsiyesi taşımaz. Gazetecoin.com sadece ve sadece bilgilendirici ve haber niteliği taşıyan içerikleri sizlere ulaştırmayı hedefler. Kripto para birimleri oldukça yüksek riske sahip varlıklardır. Bu yatırım araçlarına yatırım yapmadan önce araştırmalı veya bir danışmandan yardım alabilirsiniz. Kripto paralarla olan işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kripto paralara yatırım yapmadan önce bütçenizi iyi değerlendirmeli ve buna göre özel bir yatırım plânı çizilmelidir.

İlginizi Çekebilir:  Altcoinlerden beklenmedik artışlar!
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.