Kripto fenomeni Ben Armstrong, yatırımcıları bu boğa döngüsünde ‘zengin edebilecek’ potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü 3 altcoini açıkladı. Kripto ünlüsüne göre bu kripto paralar Chiliz (CHZ), ECOMI (COMI) ve Terra Virtua (TVK). Ethernity Chain özelinde de önemli bilgiler veren fenomen isim, ERN‘nin büyük bir geleceği olduğuna dikkat çekti.

Kripto para ekosisteminde BitBoy olarak bilinen analist, patlamaya hazır ilk token’ın Socios şirketi tarafından hayata geçirilen ve spor takımları için taraftar tokenlarına odaklanan bir Chiliz (CHZ) olduğunu söylüyor. Fenomen, Chiliz için “Avrupa’da birçok futbol kulübünün token’ını çıkaran ve son günlerin en popüler kripto parası Chiliz’in yakın zamanda NFL’e açılacağını ifade ediyor. New York ofislerini yeni açan Socios şirketinin hedefinde NFL ve NBA’in olduğu bilinen bir gerçek. Chiliz neredeyse kripto para listesinde ilk 200’den ilk 40’a kadar yükseldi ve yine de ilk 20 potansiyeline sahip olan bir altcoin.” dedi.

Armstrong’un tavsiye ettiği bir diğer kripto para ise Ethernity Chain ekosisteminde yer alan ECOMI (COMI). Dijital koleksiyon ürünleri satan VeVe adında halihazırda aktif bir uygulamaya sahip ECOMI’nin, VeVe’nin Batman, Superman ve Wonder Woman gibi çizgi roman serilerinin yanı sıra NFL ve Major League Baseball (MLB) gibi spor ligleriyle ortaklıkları olduğu bildirilmişti. BitBoy lakaplı influencer, bu kripto para için “ECOMI token’ı OMI, VeVe uygulamasının para birimi olacak. Dijital koleksiyon parçalarını satın almak için kullanılacak. NFT pazarı fırtınalar estirirken, dijital koleksiyonlara sahip yasal şirketler kesinlikle en büyük kazananlar olacak. Bunun mutlak en potansiyel uzun vadeli ve kısa vadeli olduğuna inanıyorum, bu yüzden ona yatırım yapıyorum.” dedi.

Kripto fenomeni, son olarak NFT devi Ethernity’nin stratejik hamlelerinden olan Terra Virtua (TVK) ortaklığından etkilendiğini ekliyor ve “Geçmişte incelediğimiz bir diğer büyük NFT platformu ve token olan Terra Virtua, Ethernity ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu iki proje birlikte NFT alanında lider olacak. Benim için heyecan verici zamanlar ve Ethernity, şu anda potansiyeli olan en iyi proje.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir:  1 haftada yüzde 34 artan yatırımcıların dikkatini çeken Cardano (ADA) neden yükseliyor?

Not: Bu internet sitesinde yer alan hiçbir içerik, yazılı ve görsel materyal yatırım tavsiyesi taşımaz. Gazetecoin.com sadece ve sadece bilgilendirici ve haber niteliği taşıyan içerikleri sizlere ulaştırmayı hedefler. Kripto para birimleri oldukça yüksek riske sahip varlıklardır. Bu yatırım araçlarına yatırım yapmadan önce araştırma yapmanız gerekir. Kripto paralarla olan işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kripto paralara yatırım yapmadan önce bütçeniz ve ekonomik durumunuz değerlendirilmeli ve buna göre özel bir yatırım plânı çizilmelidir.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.