Youtube’da yaklaşık 539 bin abonesi bulunan ünlü kripto para fenomeni Coin Bureau, son yayınında iki altcoin’in şu an kripto para marketinde hakettikleri değerin çok altında olduğunu ifade ederek gelecek vaat ettiklerini ve yatırımcılarına orta-uzun vadede kazandıracaklarını söyledi.

Bunlardan biri Harmony Coin (ONE). Birçok kripto para yatırımcısının da yakından takip ettiği bir proje olan Harmony (ONE), yakın zamanda Binance Labs tarafından 5,5 milyon Dolar’lık bir yatırım almıştı. Cardano (ADA) gibi Ethereum’a rakip olma potansiyeli bulunan kripto paralardan biri olan ONE Coin, stake havuzu sayesinde de önemli bir yükseliş potansiyeline sahip. Zira ONE Coin stake edebilmek için en az 10 bin ONE sahibi olmak gerekiyor, bu da şu anki kurla 800 Dolar civarında bir fonlama anlamına geliyor.

ONE Coin yazı yayına hazırlandığı an itibariyle 0.144 Dolar fiyatıyla kripto para marketinde 82. Sıradaydı. 12,6 milyar toplam arzı bulunan para birimi, 1,36 milyar Amerikan Doları market değeri ile sadece 16 gün önceki 0.22 Dolar’lık fiyatının çok altında kalsa da, sadece bir sene önce 2020 Mart ayında 0.0012 Dolar olduğu hesaba katılırsa 1 yılda %11427 değer kazanmış durumda.

Bir başka analist Lark Davis ise DAO Maker’e dikkat çekerek, yatırım tavsiyesinde bulundu. Bir çok token projesinin geliştirildiği DAO platformunun kendi dijital para birimi olan DAO Maker, bu token’lerin de değerlenmesiyle birlikte katlanarak büyümeye devam ediyor. Lark Davis, DAO projelerine katılım için en az 500 DAO Maker coin sahibi olma ve stake yapma zorunluluğu nedeniyle, DAO Coin fiyatlarının 10 Dolar ve üstüne çıkacağını iddia ediyor.

DAO Maker (DAO Coin) fiyatı yazı yayına hazırlandığı esnada 8.42 Dolar’dı ve 312 milyar toplam arzı bulunan DAO coin’in şu ana kadar sadece 19,6 milyon adedinin yani sadece %6’sının piyasaya sürüldüğü ve buna rağmen şimdiden 165 milyon Dolar piyasa değerine ulaştığı göz önüne alınırsa, tüm arz tamamlandığında 2,6 milyar Dolar’lık bir değere ulaşacak olan DAO Coin’in bu tahminleri doğrulayacağı yüksek ihtimal gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:  Tesla'nın Bitcoin kârı, sattığı otomobilden elde ettiği kârı geçti

Her iki altcoin de Binance başta olmak üzere birçok kripto para borsasından alınıp satılabiliyor.

Her iki kripto parayı da satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.