Bitcoin başta olmak üzere majör kripto para birimlerinin fiyatlarının yaşadığı düşüş, sirkülasyonu çok yüksek, fiyatları ise çok düşük shitcoin’lerin hızla popüler olmasına neden oldu. Bunlardan biri Elon Musk’ın “yanlışlıkla” meşhur ettiği SHIB Coin olurken, bir diğeri de SafeMoon (SAFE) isimli coin oldu.

Bir günde 0.0000024 Dolar’dan 0.0000046 Dolar’a yükselen fiyatıyla SafeMoon, ismi yeni duyulan coin’lerden biri. Tam 642,8 Trilyon adet piyasa arzı bulunan, yani neredeyse sınırsız arzıyla hiper-enflasyonist bir coin olan SafeMoon (SAFEMOON) Coin’den 10 Dolar karşılığında tam 2 milyon adet alınabiliyor.

Aydan düşen coinler…

MoonSwap (MOON), r/CryptoCurrency Moons (xMOON), Mooncoin (MOON), MoonTools (MOONS), Blackmoon (BMC), MoonRat (MRAT), RocketMoon (RMOON), Fairmoon (FAIRMOON), RiskMoon (RISKMOON), MoonDAO (MNDAO), Moonshot (MOONSHOT), MoonStar (MOONSTAR), Moon Stop (MOONSTOP), To The Moon (TTM), MoonRabbit (MRK), Airmoon (AIRMOON)

Mars’tan gelen coinler…

Mars Network (MARS), Mars (Mars), Marscoin (MARS), Safemars (SAFEMARS)

Uzaya çıkanlar ve diğerleri…

Space Finance (SPACE), Space Cowboy (SCB), Space Dollar (SPAD), Bitspace (BSX), Space Gold (SGOLD), Jupiter (JUP), Saturn (XSAT), PLUTON (PLU), SUN, Alien Worlds (TLM), Alien Chain (ALC)

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.