VanCat Token, kendine has NFT’ler üretmek için üretilmiş, yenilikçi bir token’dir. Binance Smart Chain (BSC) tabanlı VanCat Token, VanCat Sperm Token ve VanCat Egg Token ile üretilebiliyor.

Elinde on milyon adet VanCat Sperm Token ve bir adet VanCat Egg Token olanlar, kendi NFT’lerini üretebiliyor. Bu üretme teknolojisi, Van kedilerinin gerçek biyolojisine dayanıyor. Zira bir erkek Van kedisi on milyon sperm üretirken, bu spermler dişi bir Van kedisinin yumurtasıyla birleşince, yeni Van kedileri dünyaya geliyor. Kullanıcılar bunun için 10 milyon adet VanCat Sperm Token (VCSPERM) ve 1 adet VanCat Egg Token (VCEGG) sahibi olmalı ve bir dApp aracılığıyla bunları birleştirerek kendi NFT’lerini üretebiliyor.

Toplam piyasa arzı bilinmeyen/açıklanmayan VanCat Token fiyatı yazı yayına hazırlandığı esnada 0.0000006 Amerikan Doları’na eşitti. 2021 Mayıs’ında 0.0000017 Dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmış olan VanCat Token, BitMart ve PancakeSwap üzerinden satın alınabiliyor.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.