YouTube kanalı “Hardcore Crypto” ile The Great Ave podcast yayınıyla eş zamanlı olarak yayınlanan programa konuk olan Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Bitcoin SV‘nin durumu ve Binance‘in BSV’yi liste dışı etmesi hakkında konuştu.

Bitcoin SV hakkında görüşü sorulan Ethereum kurucusu, Bitcoin SV için “tam anlamıyla bir aldatmaca” olarak nitelerken Binance’in BSV’yi liste dışı bırakmasını ilginç bir hamle olarak gördüğünü söyledi. Buterin, borsanın çok fazla merkezi güç kullandığı yönünde de imalarda bulundu.

Ethereum’un kurucusu, lider borsanın yüksek listeleme ücretlerine ve token’lar üzerindeki etkisine dikkat çekti, hangi coin’lerin kazanacağını ve hangi coin’lerin kaybedeceğini etkilediğini söyledi.

Vitalik Buterin’in konuk olduğu YouTube yayınını buradan izleyebilirsiniz.
Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yeni Medya mezunuyum. Yaklaşık 8 yıldır medya sektöründeyim. İçerikle alakalı birçok projede yer aldım. Son 3 yıldır da kripto para gazeteciliği yapıyorum. Kripto para ve blokzincir alanlarıyla ilgileniyorum.