Voyager Token (VGX), e-ticaret işlemleri için geliştirilmiş bir kripto para ve blok zinciri projesidir. VGX, tüm dünyada e-ticaret işlemleri yapmak isteyen, yani internetten alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların Amerikan Doları üzerinden onlarca kripto para birimi ile ödeme yapmalarını, ayrıca sistemde VGX olarak tuttukları mevduatları üzerinden faiz elde etmelerini ve hiçbir alışverişlerinde ve ödemelerinde kesinlikle komisyon, işlem ücreti vs. ödememelerini sağlıyor.

Kısacası sistem şöyle işliyor : Elinizdeki kripto paralarınızla ya da itibari para (Dolar) ile Voyager platformuna yatırım yapıp VGX coin alıyorsunuz. Sisteme dahil olan e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken ücreti Dolar üzerinden değil, VGX üzerinden ödüyorsunuz. Bunu yaparken komisyon ya da işlem ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca VGX cüzdanınızda duran paranız üzerinden günlük olarak faiz (ödül) kazanıyorsunuz. Voyager platformu ayrıca anlaşmalı bazı hizmetler için cash-back (geri ödeme) avantajı da sağlıyor.

Voyager Token’in toplam arzı 222,2 milyon adet ve tamamı dolaşımdadır. 1,5 Milyar Amerikan Doları değerlemesi bulunan VGX coin, kripto para marketinde 49. Sırada ve 1 VGX yazının yayımlandığı tarihte 6.80 Amerikan Doları’na eşitti. Tarihi zirvesini 2018 Ocak’ta 10 Dolar ile gören VGX, Binance ve UniSwap borsalarından ayrıca elbette kendi platformu üzerinden alınıp satılabilir, transfer edilebilir.

Voyager Token (VGX) coin’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!