2018 yılında Crypto Trading Technologies tarafından geliştirilen Voyager isimli girişim, perakende ve kurumsal yatırımcılara broker’lık hizmeti sunmaktadır. Voyager, müşterileri (danışanları) ile birçok kripto para borsası arasında aracılık hizmetleri sunar. Kripto para borsalarında aynı coin’lerin her borsada farklı bir fiyatla listelenmesi üzerine bu fiyat farkından yararlanan bir algoritma geliştiren Voyager, mobil uygulaması sayesinde 50’den fazla kripto para birimini en ucuza alıp, en yüksekten satmaya yönelik avantaj sunar. Kullanıcılar Voyager uygulaması ile sadece ABD Doları kullanarak 50’den fazla kripto varlığı alıp satabilir, stake edebilir, en önemlisi ise bu işlemleri alt ve üst limitsiz ve komisyonsuz olarak yapabilir.

Voyager uygulamasının kendi kripto para birimi olan Voyager Token (VGX, Voyager Coin, VGX Coin) kullanıcılarına çeşitli ödüller ve özel hizmetler gibi ayrıcalıklar sunar. Ayrıca Voyager uygulaması kullananlar, sahip oldukları Voyager Coin’leri (VGX) stake ederek pasif gelir elde edebilmektedir. Yakında “pay back” yani geri ödeme hizmeti de sunulacağı duyurulmuştur.

Yazı yayına hazırlandığı an itibariyle 4.81 Dolar değerinde olan 1 Voyager Token, tüm zamanların en yüksek fiyatlamasına ise 2018 Ocak ayında 10 Dolar ile ulaşmış, 2019 Aralık’ta ise 0.016 Dolar ile dibi görmüştü. 222.2 milyon adetlik arzının tamamı piyasada dolaşımda olan Voyager Token (VGX Coin), yaklaşık 1 milyar Dolar’lık piyasa değeri ile kripto para marketinde 93. Sırada yer almaktadır.

Voyager Token (VGX), Binance başta olmak üzere birçok borsada alınıp satılabilir.

Voyager Token (VGX)’yi satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!