WINk Coin ya da WIN Coin ismiyle bilinen ve son zamanlardaki yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto para WIN için uzmanlar ve analistler ne diyor? WINk yükselmeye devam edecek mi?

Gücünü De-Fi’den ve TRON ağından alan WINk Coin (WIN), yazının yayına hazırlandığı an itibariyle Coinmarketcap verilerine göre 0.001842 Dolar’dan işlem görüyor. Piyasaya sunulduğu günden bu yana %330’dan fazla değer kazanan WIN coin, 0.0029 Dolar ile geçtiğimiz gün zirve yapmıştı.

Ünlü analistlerden Lark Davis, 2022 başında WIN coin’in 0.00052 Dolar civarında fiyatlanacağını, yani şu anki fiyata göre değer kaybedeceğini iddia ederken, Ayush Jindal da hızlı yükselişle dikkat çekmesine rağmen, önümüzdeki 2 sene içerisinde 1 Dolar’ı geçemeyeceğini belirtiyor.

Crypto Crow isimli analist ise 2024’ün ikinci yarısında 1 Dolar’lık fiyata yaklaşacağı öngörüsünde bulunduğu WIN coin için, merkeziyetsiz borç verme alanında en çok tercih edilen altcoin’lerden biri olacağı yorumunu yapıyor.

CoinSwitch analistlerine göre pasif gelir amacıyla kullanılacak olan WIN coin, kısa vadeli tahminlerin hepsini şimdiden yanıltmayı başardı.

WIN Coin (WINk)’i satın almak için bu linke tıklayıp üye olup, işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kripto paranızı satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
Kaan Göktaş

ex gazeteci, nevzuhur (gölge) yazar, içerik geliştirici, seo gurusu, kripto para ilgilisi.