Kripto para topluluğunun en renkli ve en gündem isimlerinden Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin kripto para borsası Gemini, grafik ve veri platformu Tradingview ile ortaklık kurdu.

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderlerinden olan ve Facebook için Mark Zuckerberg ile yaşadıkları olaylar ve dava süreçleriyle gündemi oldukça meşgul eden Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu kripto para borsası Gemini, dünya üzerinde en çok kullanılan grafik ve veri hizmeti olan Tradingview ile anlaşmaya vardı ve borsalarında platform üzerinden giriş yapılabilecek ve alım/satım işlemleri halledilebilecekleri açıklandı..

Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kurulan Gemini’den yapılan açıklamada, kullanıcıların güvenli bir biçimde işlemlerini yapabileceklerini ve aynı zamanda da TradingView’un gelişmiş grafiklerini, tarama araçlarını ve yatırım stratejilerini geliştirmek için var olan sosyal özelliklerini kullanabileceklerini içeren bir e postayla müşterilerini bilgilendirdi.

Paralarını Bitcoin’e yatırmışlardı

Borsa ayrıca müşterilerin Tradingview’u hesaplarıyla nasıl entegre edeceklerini içeren bir kılavuz da yayınladı.

Tradingview, özellikle borsa yatırımcılarının yakından bildiği ve takip ettiği bir grafik platformu. Yatırımcılar bu site üzerinden grafik ve sosyal araçlar vasıtasıyla sahip oldukları varlıkların iniş/çıkışlarını, geriye veileriye dönük hareketlerini takip edebiliyor.

Dünyada milyarlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya devi Facebook fikrinin kendilerine ait olduğunu söyleyerek Mark Zuckerberg’e açtıkları davayı 2011’de kazanan Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler, davada kazandıkları 65 milyon doların bir kısmıyla Bitcoin’e yatırım yapmış ve çeşitli kripto para girişimlerinde bulunmuşlardı.

Bitcoin ve kripto paralarla ilgili en güncel ve son dakika haberlerine anında ulaşmak için Gazetecoin.com'u Twitter’da takip edin, Google News’te takip edin, Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!